Prípravné stretnutie: ŠK Senec - FC DAC 1904 0:3 (0:0)

A-TÍM
|
Aktuality
| ut 20.1.2015, Nagy Krisztián

DAC dnes absolvoval svoj druhý prípravný zápas v roku. Po sobotňajšej remíze v Šali sme tentoraz zvíťazili na umelom ihrisku siedmeho tímu II. ligy v Senci 3:0. O naše góly sa postarali Černák, Pirik a vlastencom domáci Ágh.

Nový trénerský štáb sa musel zaobísť bez šestice zranených Szabó, Straka, Sesar, Ljubicic, Faragó a Mészáros. Príležitosť v našom drese dostalo 22 hráčov, medzi nimi aj Ľubomír Michalík, ktorý sa k mužstvu pripojil včera, a Tamás Pirik z béčka Ferencvárosu.

Prvý gól padol v úvode druhého polčasu, Černák však na parádnu strelu do horného rohu doplatil zranením kolena. Tesne pred koncom Ághova malá domov skončila v sieti a po ňom peknú individuálnu akciu zakončil gólom Pirik.

V ďalšom prípravnom stretnutí nastúpime v piatok 23. januára o 16.00 hod v rakúskom Mattersburgu.

Góly: 48. Černák, 88. Ágh (vlastný), 90. Pirik

DAC, 1. polčas: Pernecký - Štepanovský, Michalík, Kwin, Šnirc - Szépe, Horváth - Ujlaky, Sabler, Brašeň - Szarka.

2. polčas: Polaček - Turňa, Tóth, Majerník, Šnirc - Ľupták, Krišto - Csóka, Černák (50. Kováč), Pirik - Jurčo. Tréner: Tomislav Marić.