Aktuality

Poďme spolu na DAC zo Zemianskej Olče

Poďme spolu na DAC zo Zemianskej Olče

A-TÍM
|
Aktuality
| št 18.4.2024, Nagy Krisztián, foto: Fekete Nándor

Na sobotňajšie ligové stretnutie proti Ružomberku k nám v rámci projektu „Poďme spolu na DAC!“ zavítajú deti zo ZŠ Zemianska Olča.

Projekt „Poďme spolu na DAC!“ pokračuje pri príležitosti víkendového ligového stretnutia proti Ružomberku, kedy k nám zavítajú žiaci Základnej školy Zemianska Olča.

Vo svojej prihláške uviedli: „Prečo by sme sa chceli zúčastniť zápasu? Keďže sme z okresu Komárno - a ako všetci fanúšikovia futbalu dobre vedia - Komárno má veľkú šancu na postup do 1. ligy, chceli by sme sa ísť pozrieť na zápas tímu, ktorý v nasledujúcej sezóne Komárno ako prvé porazí (alebo naopak?) :).“

Zaregistrovali sme aj ďalšie prihlášky, všetkým záujemcom ďakujeme. Projekt počas posledných dvoch zápasov sezóny proti Slovanu a Trnave bude pauzovať, ale pokračujeme aj v novej sezóne 2024/25. Sledujte náš web pre informácie ohľadom registrácie!

O projekte „Poďme spolu na DAC!“

Projekt je určený pre žiakov a študentov základných a stredných škôl, ktorí chcú naživo zažiť atmosféru MOL Arény. Organizovaný zážitkový výlet na domáce stretnutia DAC-u pozostáva zo zabezpečenia autobusu, vstupeniek, fotenia a suveníru. Projektu sa môžu zúčastniť školy, družstvá a organizácie v maximálnom počte 30 detí a 2 dospelí ako pedagogický dozor. Vzhľadom na kapacitné možnosti môžeme na každom stretnutí privítať iba jednu vybranú školu alebo organizáciu.

DAC 1904 zabezpečí nasledovný rámcový priebeh akcie:
- vyzdvihnutie žiakov v mieste školy/organizácie (2 hodiny pred zápasom, max. 40 km v okolí Dunajskej Stredy)
- doprava na zápas autobusom
- odovzdanie suvenírov
- návšteva zápasu DAC
- stretnutie a fotenie s hráčmi DAC
- návrat autobusom po zápase

Všetky uvedené aktivity projektu ponúka DAC školám a organizáciám ZDARMA!

article_bannerarticle_banner