Aktuality

Predaj vstupeniek na stretnutie Slovan - DAC 1904

Predaj vstupeniek na stretnutie Slovan - DAC 1904

A-TÍM
|
Aktuality
| ut 9.4.2024, Nagy Krisztián, foto: Lelkes Ernő
article_banner
article_banner
article_banner

V sobotu poobede nastúpi DAC na štadióne Slovana. Predaj vstupeniek do sektora hostí bol už spustený a prebieha výlučne online.

V šlágri 5. kola nadstavby nastúpi DAC na pôde lídra a obhajcu titulu. Naplňme sektor hostí na bratislavskom Tehelnom poli pri príležitosti víkendového derby! Predpredaj vstupeniek už bol spustený.

Stretnutie 5. kola nadstavbovej skupiny o titul Niké ligy ŠK Slovan Bratislava - DAC 1904 má výkop v sobotu 13. apríla 2024 o 15.30 h.

Predaj vstupeniek:

Jednotná cena vstupeniek do hosťujúceho sektora je 12 eur pre všetky vekové kategórie. Ich predaj prebieha výlučne online na nasledovnom linku:
https://ticketmedia.sk/performance/1485/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-FC-DAC-1904-DUNAJSKA-STREDA

Sektory vyhradené pre fanúšikov DAC: D201, D202, D203 a D204

Po kliknutí na link a výbere sektora do poľa „Unikátny kód“ zadajte fcdac1904. Maximálny počet vstupeniek na jeden nákup je 8 ks.

Vstupenky sa predávajú na meno a pri kúpe vstupenky treba zadať všetky požadované údaje, vrátane registrácie pomocou emailu a hesla.

Pri vstupe na štadión je nutné preukázať sa OP (príp. cestovným pasom), kartičkou poistenca alebo preukazom ZŤP a meno na vstupenke sa musí zhodovať s menom na doklade. V opačnom prípade nebude fanúšik vpustený na štadión.

V zmysle oznámenia domáceho klubu bude online predaj pre našich fanúšikov prebiehať len do piatka 12. apríla 2024 do 20.00 h.

Po deaktivácii linku, resp. na štadióne pred zápasom nebude možnosť na kúpu vstupenky.

Spoločný presun na zápas:

Fankluby organizujú spoločné cestovanie na stretnutie vlakom, ktorého odchod z Dunajskej Stredy je o 12.52 h (osobný vlak 1442) a návrat zo stanice Nové Mesto o 18.22 h (1449).

Fanúšikom odporúčame, aby si lístky na vlak zakúpili v predpredaji, a to cez tento odkaz.

Ďalšie informácie pre fanúšikom ohľadom stretnutia Slovan-DAC, vrátane parkovania pre osoby prichádzajúce motorovými vozidlami, prinesieme v najbližších dňoch.

article_bannerarticle_banner