Prípravné stretnutie: ETO FC Győr - FC DAC 1904 1:1 (1:0)

A-TÍM
|
Aktuality
| st 28.1.2015, Nagy Krisztián

V štvrtom zápase zimnej prípravy sme dnes remizovali s ETO FC Győr 1:1. Konečný výsledok zariadil exportným gólom z 86. minúty Ľupták.

Na umelom trávniku ETO Parku sa stretol deviaty tím slovenskej a maďarskej najvyššej súťaže a zhruba 200 fanúšikov - z toho väčšina žlto-modrých - videlo zápas dvoch rozdielnych polčasov. Prvý patril Győru, v druhom sa hralo najmä na domácej polovici. Okrem gólov obe mužstvá raz trafili aj žrď.

V našom drese sa predstavili dvaja 23-roční ofenzívni stredopoliari, Senegalčan Pape Macou Sarr z francúzskeho druholigového SCO Angers a Chorvát Kažimir Vukčević z NK Mosor Zrnovnica.

Gól DAC-u:

V 86. min Šnirc vybojoval loptu, tá sa odrazila k Ľuptákovi, ktorý z dobrých 25 metrov vymietol pavučinu z ľavého horného rohu Kamenárovej brány.

V poslednom prípravnom stretnutí pred odletom na sústredenie do Turecka si v sobotu 31. januára o 13.00 hod v Brněnských Ivanoviciach zmeriame sily so Zbrojovkou Brno.

Góly: 12. Koltai - 86. Ľupták

DAC: Polaček - Turňa, Michalík (63. Tóth), Kwin (63. Majerník), Šnirc - Ljubičić (69. Ľupták) - Štepanovský (76. Vukčević), Horváth (63. Sesar), Krišto (76. Sarr), Brašeň (69. Ujlaky) - Szarka (63. Jurčo). Tréner: Tomislav Marić.

ETO: Kamenár (46. Pogacsics) - J. Nagy J. (60. Brdarovski), Lipták, Lang (70. Trajkovic), Dinjar - Koltai, Windecker (46. Bucsa), Pátkai (46. Kamber), Andrić (46. Michel) - Rudolf (68. Pintér, 69. Á. Nagy), Priskin. Tréner: Vasile Miriuta.