Prípravné stretnutie: SV Mattersburg - FC DAC 1904 2:2 (1:1)

A-TÍM
|
Aktuality
| pi 23.1.2015, Nagy Krisztián

V treťom prípravnom zápase roka si DAC dnes zmeral sily s druhým mužstvom jesennej tabuľky druhej rakúskej ligy. Na trávniku Futbalovej Akadémie v Mattersburgu sa zrodila remíza 2:2, autormi našich gólov boli Jurčo a Krišto.

Tímy sa stretli aj vlani v júni, vtedy sa zrodilo domáce víťazstvo 2:0. Tentoraz sme dvakrát viedli, ale mužstvo Ivicu Vastića dokázalo v oboch prípadoch vyrovnať.

Góly DAC-u:

V 13. min Horváth z priameho kopu trafil žrď a na odrazenú loptu najrýchlejšie zareagoval Jurčo - 0:1.

V 50. min Szarka unikol od poliacej čiary, loptu vrátil Štepanovskému, ktorý ju elegantne posunul pred bránu a nabiehajúci Krišto bez problémov trafil - 1:2.

Najbližšie prípravné stretnutie čaká náš tím v stredu 28. januára o 15.00 hod na ihrisku ETO FC Győr.

Góly: 13. Jurčo, 50. Krišto - 31. Pink (11 m), 59. Sprangler

DAC, 1. polčas: Polaček - Turňa, Kwin, Majerník, Šnirc - Krišto, Horváth - Ujlaky, Brašeň, Štepanovský - Jurčo.

2. polčas: Pernecký - Turňa (63. Ľupták), Michalík, Tóth, Šnirc (70. Csóka) - Krišto (63. Sesar), Ljubičić - Ujlaky (70. Sabler), Brašeň, Štepanovský - Szarka. Tréner: Tomislav Marić.