nenájdené žiadne štatistiky
Rozhovor

Bartol Barišić: Gól určite príde

ne 21.1.2024
„Aj ja som bol blízko ku gólu, lenže mi chýbal kúsok šťastia, aby sa lopta od žrde odrazila do siete.“ Chorvátsky útočník si pripísal asistenciu pri rozhodujúcom zásahu prípravného zápasu DAC-Hartberg (1:0).
Aktuality

Narodeniny: Bartol Barišić má dnes 21!

po 1.1.2024
Chorvátsky útočník DAC-u Bartol Barišić dnes oslavuje 21. narodeniny. Všetko najlepšie, Bari!
Video

Reloaded: Góly DAC-u pri víťazstve nad Zlatými Moravcami

ne 26.11.2023
V premiére trénera Xisca Muňoza sme dosiahli hladké víťazstvo nad Zlatými Moravcami. Gólový účet v Niké lige si v 39. minúte otvoril Milán Vitális, o tri minúty poslal milimetrový center Andzouanu do siete hlavou Fernand Goure a v druhom dejstve sa strelecky presadil aj striedajúci Bartol Barišić - po dvoch týždňov opäť. Pozrite si naše včerajšie zásahy ešte raz, z viacerých uhlov, na záberoch Voyo!
Video

Reloaded: Gól Barišića v stretnutí proti Ružomberku

ne 12.11.2023
Po našej štvrtej strele do konštrukcie sa lopta konečne odrazila nie von, ale do siete. Bartol Barišić v samom závere včerajšieho stretnutia dosiahol svoj prvý gól v Niké lige, ktorý napokon znamenal bod proti Ružomberku. Pozrite si ho ešte raz, z viacerých uhlov, na záberoch Voyo!
Rozhovor

Bartol Barišić: Milujem strieľať góly

so 9.9.2023
„Každé dieťa v Chorvátsku chce byť futbalistom. Lásku k športu máme zrejme geneticky zakódovanú, pretože ako päťmiliónová krajina dosahujeme obrovské úspechy nielen vo futbale.“ Našej čerstvej posile do útoku sa už od útleho detstva najviac páčilo strieľanie gólov. Predstavujeme Bartola Barišića.