2. liga, 22. kolo: ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 - FC DAC 1904 0:4 (0:2)

AKADÉMIA
|
Aktuality
| po 20.4.2015, Nagy Krisztián

Štvorgólové víťazstvo na ihrisku posledného tímu tabuľky znamená, že starší dorast je aj po siedmom jarnom kole stopercentný. Robert Matejka si hetrikom vylepšil bilanciu na dvanásť gólov v siedmych zápasoch.

ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 - FC DAC 1904 0:4 (0:2)

19. apríla 2015, nedeľa, 10.00

Góly: 21. Matejka, 26. Matejka, 55. Tóth, 59. Matejka

Rozhodoval: Ochotnický - 50 divákov

DAC U19: Olejník (54. Húdek) - Polák (64. Cseh), Szépe, Végh, Baksics - Kelemen, Nagy (72. Bazsó) - Csóka, Mészáros, Tóth - Matejka (64. Gacsal)

Hodnotenie trénera

Krisztián Németh: „Ďalšou zastávkou na našej ceste za postupovým cieľom boli Jaslovské Bohunice. Od prvej minúty sme diktovali tempo, hra sa odvíjala na súperovej polovici a vytvorili sme si jednu šancu za druhou. Po faule na Csóku v 21. minúte z priameho kopu trafil Matejka. O päť minút neskôr Mészáros centroval, Polák uplatnil svoj dôraz a Matejka pridal druhý gól. Do kabín sme odchádzali s dvojgólovým náskokom. V druhom polčase po úniku a centri Csóku hlavou zvýšil Tóth. O štyri minúty predviedol krásne sólo Mészáros, prihral pred bránu Matejkovi, ktorý pätičkou strelil svoj tretí gól. Týmto sme vlastne zápas uzavreli, za stavu 4:0 si chlapci užívali futbal. V nedeľu privítame ŠKP a potom už ideme do finále sezóny: následne sa totiž stretneme s našimi prenasledovateľmi z Dubnice a Myjavy.“

V 23. kole v nedeľu 26. apríla o 10.00 vo Vrakúni DAC U19 privíta mužstvo ŠKP Dúbravka.