Aktuality

V sobotu privítame v MOL Aréne deti z Trstíc

V sobotu privítame v MOL Aréne deti z Trstíc

A-TÍM
|
Aktuality
| st 22.11.2023, Nagy Krisztián, foto: Cséfalvay Á.András

Na víkendový ligový duel proti Zlatým Moravciam k nám v rámci projektu „Poďme spolu na DAC!“ zavítajú deti zo ZŠ Trstice.

Úspešný projekt „Poďme spolu na DAC!“ pokračuje cez víkend už štvrtým zápasom v priebehu tejto jesene. Na sobotňajšie stretnutie proti Zlatým Moravciam k nám zavítajú žiaci Základnej školy s materskou školou s VJM Trstice.

Konkrétne to budú deti z piateho ročníka, ktoré vo svojej prihláške poslali zdôvodnenie, prečo ich vybrať, vo veršovanej forme. Do triedy chodia viacerí nádejní futbalisti a obdivujú hráčov nášho mužstva, preto sa už veľmi tešia na víkend.

Zaregistrovali sme aj ďalšie prihlášky, všetkým záujemcom ďakujeme. Projekt bude pokračovať pri príležitosti posledného jesenného domáceho stretnutia proti Trenčínu v nedeľu 10. decembra 2023. Sledujte náš web pre informácie ohľadom registrácie!

O projekte „Poďme spolu na DAC!“

Projekt je určený pre žiakov a študentov základných a stredných škôl, ktorí chcú naživo zažiť atmosféru MOL Arény. Organizovaný zážitkový výlet na domáce stretnutia DAC-u pozostáva zo zabezpečenia autobusu, vstupeniek, fotenia a suveníru. Projektu sa môžu zúčastniť školy, družstvá a organizácie v maximálnom počte 30 detí a 2 dospelí ako pedagogický dozor. Vzhľadom na kapacitné možnosti môžeme na každom stretnutí privítať iba jednu vybranú školu alebo organizáciu.

DAC 1904 zabezpečí nasledovný rámcový priebeh akcie:
- vyzdvihnutie žiakov v mieste školy/organizácie (2 hodiny pred zápasom, max. 40 km v okolí Dunajskej Stredy)
- doprava na zápas autobusom
- odovzdanie suvenírov
- návšteva zápasu DAC
- stretnutie a fotenie s hráčmi DAC
- návrat autobusom po zápase

Všetky uvedené aktivity projektu ponúka DAC školám a organizáciám ZDARMA!

article_bannerarticle_banner